Hurá, otvárame!

 • Hurááááááááá otvára sa KidsHouse!

  Milí kamaráti, milí rodičia,

  Od 10.6.2020 konečne opäť otvárame KidsHouse. Veľmi sa tešíme, že u nás opäť rozprúdite zábavu a smiech, ktoré nám 3 mesiace chýbali. Nevieme sa už dočkať aj vašich narodeninových osláv, ktoré si hneď teraz, tiež môžete zarezervovať a osláviť aj dodatočne vaše narodeniny. K dispozícii je aj Enjoy restaurant, kde si môžete vychutnať obed či večeru, alebo sa kedykoľvek občerstviť počas celej doby našej prevádzky.

  Naše priestory majú spolu 3200 m2, KidsHouse konkrétne 1800 m2, takže sa vôbec nemusíte báť, že by nás tu bolo veľa. Rozhodli sme sa, že budeme regulovať počty ľudí a do KidsHouse pustíme zo začiatku 6-násobne menej osôb ako štandardne. Okrem toho pre ochranu zdravia, dodržiavame prísne hygienické podmienky a disciplínu, k čomu budeme potrebovať aj vašu pomoc. Keďže hygiena a bezpečnosť patrili vždy k hlavným hodnotám našej filozofie, rozhodli sme sa prijať okrem usmernení RÚVZ aj ďalšie opatrenia, ktoré veríme prispejú k vášmu pocitu bezpečia.

  OTVÁRACIE HODINY sú pondelok – nedeľa 10:00 – 20:00.

  Počet osôb sme sa rozhodli dobrovoľne obmedziť na max. 100 ľudí v KidsHouse.

  Pred vstupom do enjoy zone v Bratislave (KidsHouse, Jump Arena, Laser Zone a Enjoy restaurant) si dovolíme každému klientovi (dospelí aj deti):

  1. Vstup bude možný len s rúškom u dospelých aj detí. Počas skákania a hry rúško nemusíte používať, počas konzumácie v Enjoy restaurant a pri baroch si samozrejme rúško môžete zložiť, ale po dojedení prosíme o opätovné nasadenie.
  2. Po vyzutí topánok alebo nasadení návlekov si prosím vydezinfikujte ruky našou dezinfekciou.

  Odporúčame následne využiť aj umytie rúk, na našich toaletách, kde nájdete antibakteriálne mydlá a jednorazové papierové úterky. Dezinfekcie na ruky s automatickým dávkovačom, ktoré boli v našich centrách vždy, nájdete na stĺpoch. Sú vám a vašim deťom plne k dispozícii, počas celej návštevy.

  1. Počas celej doby poprosíme doprovod o dodržiavanie 2 m odstupu od iných klientov – stoly a stoličky sú u nás už podľa tejto podmienky nastavené.

  a potom už len uži si to naplno! Enjoy it!

  Dovoľte nám ešte predstaviť, čo všetko sme zabezpečili a zaväzujeme sa dodržiavať pre zdravie vašich detí a váš pocit bezpečia:

  1. Priestory prešli hĺbkovou dezinfekciou vrátane trampolín, atrakcií, a pod. Dezinfekcia prebieha aj počas dňa a samozrejme hĺbkovo každý deň po zatvorení alebo pred otvorením. Na dezinfekciu používame odporúčané dezinfekčné prostriedky na báze alkoholu.

  1. Toalety sú kontrolované a dezinfikované každých 30 min.

  1. Stoly, atrakcie a pod. sú zamestnancami dezinfikované aj počas prevádzky.

  1. Všetci zamestnanci majú každé ráno meranú teplotu a budú informovať vedenie o akýchkoľvek aj minimálnych zdravotných problémoch, tak aby boli v práci len ak sa cítia 100% zdraví.

  1. Zamestnanci povinne používajú rúško a gumové rukavice a využívajú dezinfekciu po platbách a pod. Všetci zamestnanci sú zaškolení a povinní dodržiavať odporúčania a dôkladnú osobnú hygienu, hlavne pravidelnú dezinfekciu rúk.

  1. Všetky predmety, s ktorými sú zamestnanci v styku, a ktoré je možné bezodkladne dezinfikovať po každom klientovi, typu perá a pod. sú pravidelne po každom klientovi čistené.

  1. Prijímame hlavne bezkontaktné platby, preto vás prosíme o podporu v tomto smere.

  1. Priestory sú po celú dobu pravidelne vetrané.

  1. K hlavnému baru v Bratislave sme inštalovali zábranu z plexiskla.

  1. Na každý stôl sme umiestnili pre klientov odporúčania, ako chrániť seba a ostatných. Na toaletách nájdu deti aj dospelí postup ako si správne umývať ruky.

  Veríme, že sme urobili maximum pre zabezpečenie, čo najpríjemnejšieho a hygienicky bezpečného priestoru pre zábavu, relax, možnosť zašportovať si, najesť sa, či osláviť u nás narodeniny. Prosíme, aby ste prispeli aj vy ochranou seba a druhých a dodržiavali naše a všeobecné podmienky a pomohli tak znižovať riziko.

  Nezabudnite sa preto chrániť sami:

  • Umývajte si ruky po dobu 20 sekúnd často a nedotýkajte sa tváre.

  • Udržujte si odstup od ostatných minimálne 2m.

  • Zakryte si ústa a nos, keď kýchate.

  • Pred a po každej konzumácii si vydezinfikujte ruky.

   

  Ak máte akékoľvek otázky, na ktoré ste tu nenašli odpovede, napíšte nám prosím na:

  info@kidshouse.sk

  Tešíme sa a Vás a ďakujeme za Vašu lojalitu.

  Tím KidsHouse & Jump Arena & Laser Zone