Halloween

 • Tajomná párty 14:00 -18:00 sobota

  Pozývame všetky deti, aby si pripravili halloweenske masky a prišli k nám na Tajomnú halloweensku párty, kde vo svete odvážnych čarodejníkov, bude každý musieť zachrániť čarodejnícku školu pred skazou. Treba nájsť odvahu a zo strigônskeho kotla vyloviť mapu, nájsť cestu a prejsť atrakcie a čarodejnícke zákutia a za to získať odmenu plus miesto v žrebovaní o top cenu. Program tým, ale zďaleka nekončí, v čarodejníckej škole bude aj vyučovanie, a to kúzelnícka škola balónov a metlobal pre deti aj rodičov.

  Každá maska bude zaradená do žrebovania o 15 perfektných cien a okrem toho budú môcť masky zažiariť v moderovanej prehliadke masiek, ktorá bude samozrejme odmenená. Zábava ani tým nekončí, pripravené sú čarodejnícke súťaže, karnevalová škola tanca bláznivá tombola a fantastické halloweenske workshopy pre deti aj rodičov*.

  Cena za všetky aktivity, atrakcie, program a materiál na Tajomnej párty je štandardné vstupné do KidsHouse. Spoplatné extra sú len 3 workshopy a strašidelná cesta v Laser Zone.

  Strašidelná cesta 18:00 -21:00 sobota

  Chcete sa na Halloween trochu aj báť? Tak potom môžete využiť Strašidelnú cestu v Laser Zone, kde nikdy nebudete vedieť, kto sa skrýva za rohom.

  Poznámka: na Strašidelnú cestu platí extra vstupné

   

   

  Halloweenska prespávačka 18:00 – 10:00 sobota/nedeľa

  Po Tajomnej halloween párty sa noc u nás vôbec nekončí! Pre deti (od 7 rokov), ktoré sa vopred prihlásia, je pripravená Halloween night s prespaním, na ktorej si vychutnáte halloweensku večeru, zábavu v Jump Arena & KidsHouse, strašidelnú cestu v Laser Zone, halloweenske workshopy, nočné kino a ráno chutné raňajočky.

  Prihláste sa na info@kidshouse.sk, cena za prespanie s kompletným programom a jedlom je 35 eur.

  Halloweenske menu sobota + nedeľa

  Aj naša Enjoy restaurant si pripravila niečo výnimočné! Pozývame Vás všetkých na špeciálny obed, olovrant, večeru. Šéfkuchár Branislav Bendík so svojim tímom kuchárov z našej Enjoy restaurant pripravili magické Halloweenske menu len na tento víkend.

  Halloweenske Jump tréningy s profi trénermi Born To Trick

  9:00-13:00 nedeľa

  A v nedeľu ráno so špeciálnym programom pokračujeme, a to v Jump Arena, čo ocenia hlavne staršie deti a tínedžeri. Od 9:00 budú na deti, tínedžerov aj dospelých čakať profesionálni tréneri jumpu a parkouru z Born To Trick s absolútne cool hodinovými tréningami plnými pohybu, parkourových, jumpových, jumpingových a gymnastických prvkov a trikov a úžasnej zábavy.

  Registrujte si termín na www.jumparena.sk, cena za hodinový tréning je 20 eur.

  Detailný program:

  Sobota 26.10.2019

  Tajomná halloween párty v čarodejníckej škole

  14:00 Začiatok halloween workshopov a ich predstavenie + registrácia masiek do žrebovačky

  14:15 Otvorenie Tajomnej párty a predstavenie čarodejníckeho učiteľského zboru. Ukážkové lovenie mapy v strigônskom kotly, pridelenie žiackej knižky čarodejníka a absolvovanie cesty a tajomných zákutí podľa mapy.

  Poznámka: lovenie mapy a cestu po stanovištiach a zákutiach môžu deti a dospelí absolvovať od 14:15 do 17:15 Za vyplnenú žiacku knižku dostanú deti odmenu a budú zaradené do žrebovania o hlavnú cenu.

  14:30 Súťaž MÚMIA a súťaž slalom s okom

  14:45 Prvá prehliadka masiek

  15:00 Metlobal 1.

  15:30 Magická škola tanca s čarodejnicami

  16:00 Čarodejnícka škola balónov s černokňažníkom

  16:30 Čarodejnícke súťaže

  16:45 Druhá prehliadka masiek

  17:00 Metlobal 2

  17:30 Čarodejnícka tombola

  Žrebovanie top 15 masiek

  17:45 Žrebovanie hlavnej výhry zo žiackych knižiek

  18:00 Otvorenie Strašidelnej cesty

  Poznámka: Uvedené časy sú orientačné a môžu sa v priebehu šou meniť.

  Workshopy 14: 00 – 18:00

  1. Workshop Halloweenske tričko

  2. Workshop strašidelných mufinov a tekvičiek

  3. Workshop foto kútik pre deti a rodičov s fotkou v rámiku

  *WORKSHOPY pre deti sú na kupón. Všetko čo deti vyrobia si zoberú, je to buď tričko, občerstvenie vo forme mufinov a ovocia alebo foto a make up kútik s fotkou.

  Cena za kupón na jeden workshop je 5 eur:

  Prespávačka 26.10. -27.10.

  18:00 – 10:00 Halloween styling, vstup do Jump Arena 30 min, strašidelná cesta v Laser Zone, zábava na atrakciách v KidsHouse, večera, workshopy, kino, sladké sny, nedeľné raňajky

  Nedeľa 27.10.2019

  Halloweenske Jump tréningy s profi trénermi Born To Trick

  9:00 – 13:00 Tréning s Born To Trick 60 min

  A samozrejme k tomuto všetkému aj mega zábava pre deti, tínedžerov aj dospelých na našich atrakciách KidsHouse, trampolínach Jump Arena a pri hre Laser Zone.

  enjoy it!

  Tešíme sa na Vás!

  KidsHouse & Jump Arena & Laser Zone

  Ivánska cesta 30/D

  821 04 Bratislava

  Kontaktujte nás : info@kidshouse.sk alebo prostredníctvom facebooku.